1. خانه
  2. زندگینامه افراد موفق
  3. زندگینامه راندا برن نویسنده کتاب راز

زندگینامه راندا برن نویسنده کتاب راز

زندگینامه راندا برن

زندگینامه راندا برن خالق فیلم و کتاب راز ما را با راز قدرت و توانگری آشنا خواهد کرد، رازی که با استفاده از آن هر ناممکنی ممکن و هر محالی، امکان پذیر خواهد شد.

بر اساس گفته های راندا برن ، قانون راز به ما می گوید که هر چه بخواهید به شما داده خواهد شد پس وضعیت کنونی شما نتیجه تفکرات، اعمال و باورهای قبلی شما بوده است .

نحوه عملکرد این قانون جهانی بر این اساس است که تفکراتی که از ذهن انسان می گذرد پیامی به جهان هستی می فرستد که ای کائنات من این خواسته را دارم و تو آن را برایم محقق کن.

کائنات نیز بر اساس وظیفه خدادادی به اجرای حکم صادر شده می پردازند و زمین و زمان را به هم پیوند می دهد و شرایط را طوری با هم تنظیم می کند که فرمان صادر شده از ذهن انسان به حقیقت تبدیل شود و به صورت واقعیتی عینی به خود شخص بازگردد.

این قانون از ابتدای خلقت جهان وجود داشته و هوشمندان زیادی در گذشته به آن پی برده بودند اما این راز به دلایل امنیتی و انحصاری از دید عموم پنهان مانده بود، با گسترش ارتباطات و فناوری اطلاعات این راز (قانون جذب) نیز توسط راندا برن در فیلم راز جهانی شد و همه از آن آگاهی یافتند.

فیلم راز زمانی متولد شد که راندا برن ، دوران بحرانی و حساس زندگی خود را گذرانده بود و پس از مطالعه کتاب علم ثروتمند شدن، نوشته والاس وتلز ، زندگی اش متحول گردید، او پس از خواندن این کتاب متوجه شد که جهان ما بر پایه قوانین ثابتی پیش می رود و هیچ اتفاقی در زندگی ما تصادفی و شانسی رخ نمی دهد.

وی پس از مطالعه این کتاب با تمام افرادی که در سراسر جهان از این قانون مطلع بودند ، تماس گرفت و پس از ملاقات این افراد تصمیم گرفت که فیلم راز را تهیه و تولید نماید.

تولد راندا برن

زندگینامه راندا برن

راندا برن در 12 مارس 1945 در شهر ملبورن استرالیا به دنیا آمد، برن یک نویسنده و تولید کننده مجموعه های تلویزیونی بود، او بیشتر به خاطر کتاب‌ راز (که بر اساس آن یک فیلم به همین نام نیز ساخته شده) شناخته شده است، کتاب راز تاکنون بیش از 20 میلیون نسخه آن به 45 زبان دنیا ترجمه و به چاپ رسیده است.

راندا برن پس از مرگ پدرش در سال 2004 بسیار افسرده شد، به پیشنهاد دخترش هیلی مشغول مطالعه ی کتاب “علم ثروتمند شدن” نوشته والاس واتلز شد، او تفکر مثبت، قوانین جذب و همچنین قوانین زیادی که به رهایی از افسردگی کمک می‌کرد، کشف کرد و موفقیت‌های بسیاری در زندگی به‌دست آورد.

از این رو، او شروع به تحقیق و مطالعه گسترده در این زمینه نمود و توانست کتاب راز و مستند آن را تولید و منتشر کند، همان گونه که در ابتدای کتاب راز نیز بیان می‌کند ” هدف من از ساختن فیلم راز این بوده و هنوزم هست که لذت دانستن این راز را در اختیار بیلیون‌ها انسانی قرار دهم که در سراسر دنیا زندگی می‌کنند.”

در همین راستا علاوه بر کتاب راز چند کتاب دیگر از جمله قدرت، جادو و معجزه را به چاپ رسانید، راندا برن در سال 2007 توسط مجله تایم به عنوان یکی از 100 نفر تاثیرگذار در دنیا معرفی شد، او در حال حاضر در لس آنجلس زندگی می‌کند.

کتاب های آموزنده و تاثیرگزار راندا برن

زندگینامه راندا برن

کتابهای راندا برن بیشتر در مورد شناخت قوانین حاکم بر دنیا و قانون جذب می‌باشد و به ما نشان می‌دهد چطور می‌توانیم هر چیزی را که بخواهیم داشته باشیم و هر کسی که بخواهیم بشویم.

معروف ترین کتاب وی ، کتاب راز است که در تمام کشورهای جهان و به تمام زبان های ترجمه شده است اگرچه نسخه های اولیه این کتاب ، ویرایش شده و نسخه اصلی آن اکنون چندان در دسترس نیست.

اما باز هم می توان از میان جملات ناب آن ، رازهای قانون هستی را یافت، به دلیل ویرایش های زیادی که بر روی این کتاب انجام شده ، اکنون نسخه آبکی از آن در بازار یافت می شود اما باز هم کسانی که جویای موفقیت هستند می توانند برای مطالعه و یافتن رازهای هستی در این کتاب اقدام نمایند، راندا برن پس از این کتاب و فیلم معروف راز، آثار مشهور دیگری نیز از خود به جای گذاشته است.

سایر کتاب های آموزنده راندا برن را می توان در لیست زیر طبقه بندی کرد، در حال حاضر تمام کتاب های این نویسنده در ایران و سراسر جهان منتشر می شود که نام آنها در زیر آمده است :

* راز
* راز هستی
* قدرت
* قهرمان
* معجزه
* راز شکرگزاری
* آموزه‌های روزانه راز
* قدرت عشق
* قانون جذب چگونه باعث تحول در زندگی شما می‌شود؟

جملات راندا برن در رابطه با تحول در زندگی

زندگینامه راندا برن

تمام خواسته ‌هایتان توسط خداوند از قبل اجابت شده است، برای دریافت لازم است هماهنگ شدن ارتعاش توان با آن را بیاموزید.

زمان تجلی خواسته‌ات تنها به باور تو بستگی دارد.

هیچ نیروی در عالم بزرگتر از قدرت عشق نیست.

هر داستانی که در ذهن خود بسازید، چه خوب چه بد، داستان زندگی شما خواهد شد، پس یک داستان عالی و کامل به خود بگویید، قانون جاذبه به طور حتم زمینه دریافت آن را برای شما فراهم خواهد ساخت.

وقتی دعا می‌کنی، باور کن خواسته‌هایت را دریافت کرده‌ای و به این صورت به آن‌ها می‌رسی.

علت کشف قانون راز توسط راندا برن

زندگینامه راندا برن

همیشه تضادهای زندگی با موفقیت های بزرگی همراه است، راندا برن نیز در عمق افسردگی فرو رفته بود، پس برای رهایی از بیماری بیکار ننشست و تلاش کرد، او برای بهبود زندگی خود شروع به مطالعه کتاب کرد و بالاخره توانست هم خود و هم هزاران نفر در سراسر جهان را به موفقیت برساند.

برای رسیدن به موفقیت تلاش لازم است، همیشه می گویند: جوینده یابنده است، او به دنبال راهی بود که بتواند زندگی خود را متحول نماید.

جملات نایاب والاس وتلز در کتاب علم ثروتمند شدن ، ملاقات با افراد موفقی که راز را می دانستند ، وی را به مسیری کشاند که اکنون وی را به عنوان یکی از بزرگ ترین اساتید و نویسنده ها در حوزه جذب می شناسند.

در خاتمه با مطالعه زندگینامه راندا برن متوجه میشویم که او با تغییر باورهای خود و شناخت قوانین هستی توانست به این موفقیت دست یابد، کاری که هر فرد جویای تحول در زندگی خود باید انجام دهد، مطالعه زندگینامه افراد موفق، خواندن و گوش دادن به کتاب هایی که هر کدام رازهایی را می گشایند، می تواند زندگی هر فردی را دگرگون کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست